Київ

місто

Вибори 2015

Інна Слободянюк

108 округ

Народилася 10 лютого 1988 року в місті Рибниця (Молдова). Наша родина переїхала до України в 1996 році, що бути поряд з дідусем та бабусею.
З 2008 по 2014 рр. навчалася в НТУУ КПІ, факультет менеджменту та маркетингу, за спеціальністю менеджер інноваційної діяльності. Здобула освітньо кваліфікаційний рівень магістра.
З 2012 по 2013 рр. працювала в Науковому Парку «Київського політехніка».
З 2014 по 2015 рр. Менеджер в ріелторській компанії.
Маю прекрасну родину. Чоловік – Слободянюк Сергій Володимирович та донька Слободянюк Алла Сергіївна.

Одним з пріоритетних напрямків є Освіта:
– Належні умови для здобуття освіти;
– Легалізація батьківських коштів і прозорість фінансів
Також важливо перетворити Київ на місто в якому приємно проводити час (сквери, парки, пішоході переходи).
Створення конкурентного середовища в нашому місті (прозорість тендерів, допомога будинкам з ОСББ, скасування особливих прилеглій для окремих компаній).

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.