Бровари

Київська область

Вибори 2015

Сергій Іллюхін

23 округ

Автобіографія

Я, Іллюхін Сергій Миколайович, народився 19 жовтня 1983 року у місті Бровари Київської області.
Громадянин України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Маю вищу освіту.
У 2001 році закінчив загальноосвітню школу №10 І ІІІ ступенів м. Бровари, за успіхи у навчанні нагороджений золотою медаллю.
З 2001 по 2007 рік навчався у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем», за успіхи у навчанні отримав диплом з відзнакою.

Трудову діяльність розпочав у 2004 році.
З 2004 по 2006 рік працював у ТОВ «НТП «САРТ» на посаді техніка.
З 2006 по 2008 рік працював на посаді інженера-програміста у ТОВ «Юнітех» та ТОВ «Флекстронікс Дизайн Україна» (у 2006 році переведений з ТОВ «Юнітех» до ТОВ «Флекстронікс Дизайн Україна» по ст.36 п.5 КЗпП України).
З 2007 року займаюсь підприємницькою діяльністю як фізична особа-підприємець.

З 2010 по 2012 рік – член правління ОСББ «Шевченко 4-А».
З 2011 року член ВМГО «Демократичний Альянс» (з 2012 року організація перейменована у ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»).
З 2011 року член правління ГО «Прозоре суспільство».

У 2013 році проходив стажування у місті Трір (Німеччина) – вивчав європейський досвід управління містами.
У 2014 році проходив стажування у Європарламенті.

З 2011 року член політичної партії «Демократичний Альянс», голова Київської обласної організації політичної партії «Демократичний Альянс».

Одружений, маю сина.

Представницького мандату не маю.
Судимість, в тому числі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.